• Uwaga konkurs

• Jak co roku w ramach realizacji doradztwa zawodowego organizowany jest konkurs. Tym razem w ramach projektu "Warmia i Mazury doradztwem stoi. Mój wymarzony zawód". Chętnych do udziału w Konkursie zapraszamy do kontaktu ze szkolnym doradcą zawodowym do 15.12 2020 roku.

• Dyktando na 11 listopada

• Dyrektor Szkoły Pan Adam Brodowski zaprasza serdecznie do włączenia się w tę szlachetną inicjatywę, która - poza pomocą dla Julki - pozwoli podnieść każdemu śmiałkowi podejmującemu wyzwanie poziom zaniedbywanej ostatnio ortografii. Wszyscy uczniowie szkoły, którzy wezmą udział w dyktandzie otrzymają 5 z polskiego. Życzymy połamania piór.

11 LISTOPADA godz 14:00 - 18:00

A teraz wyciągamy karteczki!

A nie, wróć! Przygotowujemy klawiatury!

Piszemy Ogólnopolskie Dyktando na Święto Niepodległości

i wpieramy zbiórkę Julki ❤

Zarejestruj się, napisz dyktando i głosuj na Julka Kudłata SMA

‼️‼️‼️ numer 118 ‼️‼️‼️

GŁOS MOŻNA ODDAĆ TYLKO PO NAPISANIU DYKTANDA

Wygrywa cel z największą liczbą oddanych głosów!

Mamy szansę na zdobycie 10 tys zł ‼️

Jak się zarejestrować?

Wchodzimy tu: https://dyktanda.pl/rejestracja

Utworzenie konta zajmuje dosłownie 2 minuty:

👉 podajesz adres e-mail

👉 ustawiasz hasło

👉 wybierasz kategorię wiekową (do wyboru: klasa 1-3, klasa 4-6, klasa 7-8, szkoła średnia, dorośli)

👉 potwierdzasz utworzenie konta linkiem, który otrzymasz na swoją skrzynkę e-mailową

Piszcie razem z nami 😃

Powodzenia!

#dyktandona11listopada #pomaganieprzezpisanie #julkakudłatasma1 #przyspieszamy_zbiorke_julki

• Słodka fantazja

• Gratulujemy laureatom szkolnego konkursu gastronomicznego "Słodka fantazja".

I miejsce - Wojciech Sinkiewicz z kl. III TŻiUG

II miejsce - Natalia Kołodziejczak z kl. IV TŻiUG

III miejsce - Weronika Peret z kl. III TŻiUG

Deser Wojtka zdobył także uznanie wśród użytkowników Facebooka. Dziękujemy za oddanie "Waszego głosu"